• Регіон не определён
   
   
  close
  Визначено за IP-адресою
   
   
   
 • Мова Українська
   
   
  Українська
   
   
   
 • Ціни в укр. гривнях
   
   
  в укр. гривнях
   
   
   
 • Інтернет-магазини
 • Акції

Душові кабіни

Як багато звичайний громадянин нашої країни знає про душові кабіни? Якщо запитаєте жінку-економіста або бухгалтера, то вона, напевно, розповість вам мінімальну кількість інформації. Але якщо ви попросите консультацію, наприклад, у слюсаря-сантехніка або ж у працівника заводу, де створюються такі кабіни, то дізнаєтеся дуже багато. Але і простому жителю буде корисно дізнатися деяку інформацію про цей товар.

Купити душові кабіни, на сьогоднішній день - це дуже просте завдання, проблема полягає лише в грошових коштах, а точніше в їх наявності. Однак, якщо ви вирішили зайнятися покупкою, то все ж інформація не завадить. Отже, що ж необхідно дізнатися?

Душові кабіни - це незамінний аналог ванної кімнати, яким користуються багато жителів нашої країни. А все через те, що більшість громадян володіють малогабаритними квартирами. Тому й ванні кімнати не можуть похвалитися великим простором. Однак кабінками для душа цікавляться не тільки володарі квартир малих розмірів. А все завдяки їхнім численним властивостям.

Перше позитивна якість, як було сказано раніше, полягає в тому, що кабіни сприяють значній економії місця. Адже існують кілька видів, наприклад, кутові, які можна встановити в будь-якому кутку вашої ванної кімнати. Також кожен покупець може підібрати кабіну на свій смак і колір, так як вони відрізняються ще й за формою.

Крім того, душові кабіни мають безліч корисних функцій. Найпопулярнішою, на сьогоднішній день, є функція гідромасажу. Гідромасаж - це потужні струмені води, які несуть в собі тільки позитивні властивості. Крім цього, в залежності від ціни на душові кабіни, існують різні функції гідромасажу, наприклад, масаж спини або масаж стоп. Тим людям, які звикли до розкоші та вишуканості, хочеться порадити кабіну з декоративним підсвічуванням.

Отже, вирішили придбати душову кабіну? У такому випадку вам не обійтися без даного сайту-агрегатора. Де можна знайти повний список всіх магазинів, які займаються продажем душових кабін? Зрозуміло, це можна зробити в лічені секунди на даному ресурсі. Де можна купити душові кабіни відразу, а не шукати цілу годину в очікуванні знайти гідну компанію? Тільки на цьому сайті. До того ж саме тут можна порівняти всі ціни на кабіни в різних магазинах. Така функція, безсумнівно, зручна, оскільки можна відразу побачити пропозиції, які будуть по кишені.

Atlantis AKL-50P

0 голосів
Середня ціна: 7 130 грн.

закрытая кабина, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 90x215x90 см

Appollo TS-647

0 голосів
Середня ціна: 10 749 грн.

открытая кабина, угловая левосторонняя, двухстенная конструкция, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 80x185x120 см

Appollo TS-173

0 голосів
Середня ціна: 9 505 грн.

открытая кабина, угловая, двухстенная конструкция, двери раздвижные, габариты (ШхВхД): 90x198x90 см

Atlantis L-501-A

0 голосів
Середня ціна: 10 395 грн.

закрытая кабина, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 90x218x90 см

Atlantis AKL-1330

0 голосів
Середня ціна: 7 290 грн.

открытая кабина, угловая, двери распашные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 90x205x90 см

Atlantis A-53H

0 голосів
Середня ціна: 6 615 грн.

открытая кабина, угловая, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 90x196x90 см

Appollo TS-646

0 голосів
Середня ціна: 10 749 грн.

открытая кабина, угловая, двухстенная конструкция, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 80x185x120 см

Appollo TS-623

0 голосів
Середня ціна: 7 882 грн.

открытая кабина, угловая, двухстенная конструкция, двери раздвижные, габариты (ШхВхД): 90x200x90 см

Atlantis L-506-A L

0 голосів
Середня ціна: 12 015 грн.

закрытая кабина левосторонняя, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 80x218x120 см

Atlantis A-008

0 голосів
Середня ціна: 9 045 грн.

закрытая кабина, угловая, полностенная конструкция, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 100x210x100 см