• Регіон не определён
   
   
  close
  Визначено за IP-адресою
   
   
   
 • Мова Українська
   
   
  Українська
   
   
   
 • Ціни в укр. гривнях
   
   
  в укр. гривнях
   
   
   
 • Інтернет-магазини
 • Акції
Зворотній зв'язок
Якщо у Вас є зауваження або пропозиції по роботі системи порівняння цін МЕТАМАРКЕТ, відправте нам повідомлення.
Відправка повідомлення
Ваше повідомлення надіслано адміністраторам проекту.
Дякуємо за участь у розвитку МетаМаркету!

Душові кабіни

Як багато звичайний громадянин нашої країни знає про душові кабіни? Якщо запитаєте жінку-економіста або бухгалтера, то вона, напевно, розповість вам мінімальну кількість інформації. Але якщо ви попросите консультацію, наприклад, у слюсаря-сантехніка або ж у працівника заводу, де створюються такі кабіни, то дізнаєтеся дуже багато. Але і простому жителю буде корисно дізнатися деяку інформацію про цей товар.

Купити душові кабіни, на сьогоднішній день - це дуже просте завдання, проблема полягає лише в грошових коштах, а точніше в їх наявності. Однак, якщо ви вирішили зайнятися покупкою, то все ж інформація не завадить. Отже, що ж необхідно дізнатися?

Душові кабіни - це незамінний аналог ванної кімнати, яким користуються багато жителів нашої країни. А все через те, що більшість громадян володіють малогабаритними квартирами. Тому й ванні кімнати не можуть похвалитися великим простором. Однак кабінками для душа цікавляться не тільки володарі квартир малих розмірів. А все завдяки їхнім численним властивостям.

Перше позитивна якість, як було сказано раніше, полягає в тому, що кабіни сприяють значній економії місця. Адже існують кілька видів, наприклад, кутові, які можна встановити в будь-якому кутку вашої ванної кімнати. Також кожен покупець може підібрати кабіну на свій смак і колір, так як вони відрізняються ще й за формою.

Крім того, душові кабіни мають безліч корисних функцій. Найпопулярнішою, на сьогоднішній день, є функція гідромасажу. Гідромасаж - це потужні струмені води, які несуть в собі тільки позитивні властивості. Крім цього, в залежності від ціни на душові кабіни, існують різні функції гідромасажу, наприклад, масаж спини або масаж стоп. Тим людям, які звикли до розкоші та вишуканості, хочеться порадити кабіну з декоративним підсвічуванням.

Отже, вирішили придбати душову кабіну? У такому випадку вам не обійтися без даного сайту-агрегатора. Де можна знайти повний список всіх магазинів, які займаються продажем душових кабін? Зрозуміло, це можна зробити в лічені секунди на даному ресурсі. Де можна купити душові кабіни відразу, а не шукати цілу годину в очікуванні знайти гідну компанію? Тільки на цьому сайті. До того ж саме тут можна порівняти всі ціни на кабіни в різних магазинах. Така функція, безсумнівно, зручна, оскільки можна відразу побачити пропозиції, які будуть по кишені.

Am.Pm Bliss round 120 L

0 голосів
Середня ціна: 17 809 грн.

открытая кабина левосторонняя, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 80x206x120 см

Atlantis L-506-A L

0 голосів
Середня ціна: 11 026 грн.

закрытая кабина левосторонняя, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 80x218x120 см

Am.Pm Joy

0 голосів
Середня ціна: 32 005 грн.

закрытая кабина, двери раздвижные, габариты (ШхВхД): 90x220x90 см

Am.Pm Inspire 90

0 голосів
Середня ціна: 110 564 грн.

закрытая кабина, угловая, двери распашные, габариты (ШхВхД): 90x220x90 см

Am.Pm Bliss round 3/4

0 голосів
Середня ціна: 15 756 грн.

открытая кабина, угловая, двухстенная конструкция, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 90x206x90 см

Am.Pm Bliss 3/4

0 голосів
Середня ціна: 67 684 грн.

закрытая кабина, угловая, полностенная конструкция, двери раздвижные, габариты (ШхВхД): 105x220x105 см

Am.Pm Bourgeois 170

0 голосів
Середня ціна: 84 605 грн.

комбинированная закрытая кабина, угловая, полностенная конструкция, двери раздвижные, габариты (ШхВхД): 80x212x170 см

Am.Pm Bourgeois 130

1 голос
Середня ціна: 101 501 грн.

комбинированная закрытая кабина, угловая, полностенная конструкция, двери раздвижные, габариты (ШхВхД): 130x223x130 см

Am.Pm Bourgeois 150

1 голос
Середня ціна: 104 567 грн.

комбинированная закрытая кабина, угловая, полностенная конструкция, двери раздвижные, габариты (ШхВхД): 150x223.5x150 см

Atlantis A-65D

0 голосів
Середня ціна: 6 712 грн.

открытая кабина, угловая, двухстенная конструкция, двери распашные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 90x202x90 см