• Регіон не определён
   
   
  close
  Визначено за IP-адресою
   
   
   
 • Мова Українська
   
   
  Українська
   
   
   
 • Ціни в укр. гривнях
   
   
  в укр. гривнях
   
   
   
 • Інтернет-магазини
 • Акції

Душові кабіни

Як багато звичайний громадянин нашої країни знає про душові кабіни? Якщо запитаєте жінку-економіста або бухгалтера, то вона, напевно, розповість вам мінімальну кількість інформації. Але якщо ви попросите консультацію, наприклад, у слюсаря-сантехніка або ж у працівника заводу, де створюються такі кабіни, то дізнаєтеся дуже багато. Але і простому жителю буде корисно дізнатися деяку інформацію про цей товар.

Купити душові кабіни, на сьогоднішній день - це дуже просте завдання, проблема полягає лише в грошових коштах, а точніше в їх наявності. Однак, якщо ви вирішили зайнятися покупкою, то все ж інформація не завадить. Отже, що ж необхідно дізнатися?

Душові кабіни - це незамінний аналог ванної кімнати, яким користуються багато жителів нашої країни. А все через те, що більшість громадян володіють малогабаритними квартирами. Тому й ванні кімнати не можуть похвалитися великим простором. Однак кабінками для душа цікавляться не тільки володарі квартир малих розмірів. А все завдяки їхнім численним властивостям.

Перше позитивна якість, як було сказано раніше, полягає в тому, що кабіни сприяють значній економії місця. Адже існують кілька видів, наприклад, кутові, які можна встановити в будь-якому кутку вашої ванної кімнати. Також кожен покупець може підібрати кабіну на свій смак і колір, так як вони відрізняються ще й за формою.

Крім того, душові кабіни мають безліч корисних функцій. Найпопулярнішою, на сьогоднішній день, є функція гідромасажу. Гідромасаж - це потужні струмені води, які несуть в собі тільки позитивні властивості. Крім цього, в залежності від ціни на душові кабіни, існують різні функції гідромасажу, наприклад, масаж спини або масаж стоп. Тим людям, які звикли до розкоші та вишуканості, хочеться порадити кабіну з декоративним підсвічуванням.

Отже, вирішили придбати душову кабіну? У такому випадку вам не обійтися без даного сайту-агрегатора. Де можна знайти повний список всіх магазинів, які займаються продажем душових кабін? Зрозуміло, це можна зробити в лічені секунди на даному ресурсі. Де можна купити душові кабіни відразу, а не шукати цілу годину в очікуванні знайти гідну компанію? Тільки на цьому сайті. До того ж саме тут можна порівняти всі ціни на кабіни в різних магазинах. Така функція, безсумнівно, зручна, оскільки можна відразу побачити пропозиції, які будуть по кишені.

Atlantis A-035P

0 голосів
Середня ціна: 3 983 грн.

открытая кабина, угловая, двухстенная конструкция, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 90x200x90 см

AquaStream 99 HB

0 голосів
Середня ціна: 7 066 грн.

закрытая кабина, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 90x217x90 см

Appollo GUCI-865

0 голосів
Середня ціна: 36 348 грн.

закрытая кабина, угловая, полностенная конструкция, двери раздвижные, габариты (ШхВхД): 91x222x122 см

Atlantis A-008

0 голосів
Середня ціна: 8 553 грн.

закрытая кабина, угловая, полностенная конструкция, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 100x210x100 см

Atlantis A-65D

0 голосів
Середня ціна: 7 329 грн.

открытая кабина, угловая, двухстенная конструкция, двери распашные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 90x202x90 см

Appollo TS-6049

0 голосів
Середня ціна: 20 897 грн.

открытая кабина правосторонняя, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 90x210x120 см

AquaStream 110 HB

0 голосів
Середня ціна: 7 457 грн.

закрытая кабина, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 100x217x100 см

Appollo AW-5027

0 голосів
Середня ціна: 13 934 грн.

закрытая кабина, угловая, полностенная конструкция, двери раздвижные, габариты (ШхВхД): 90x220x90 см

Appollo A-0734

0 голосів
Середня ціна: 47 087 грн.

комбинированная закрытая кабина, угловая, полностенная конструкция, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 170x220x80 см

Atlantis A-621

0 голосів
Середня ціна: 4 370 грн.

открытая кабина левосторонняя, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 80x200x120 см