• Регіон не определён
   
   
  close
  Визначено за IP-адресою
   
   
   
 • Мова Українська
   
   
  Українська
   
   
   
 • Ціни в укр. гривнях
   
   
  в укр. гривнях
   
   
   
 • Інтернет-магазини
 • Акції

Душові кабіни

Як багато звичайний громадянин нашої країни знає про душові кабіни? Якщо запитаєте жінку-економіста або бухгалтера, то вона, напевно, розповість вам мінімальну кількість інформації. Але якщо ви попросите консультацію, наприклад, у слюсаря-сантехніка або ж у працівника заводу, де створюються такі кабіни, то дізнаєтеся дуже багато. Але і простому жителю буде корисно дізнатися деяку інформацію про цей товар.

Купити душові кабіни, на сьогоднішній день - це дуже просте завдання, проблема полягає лише в грошових коштах, а точніше в їх наявності. Однак, якщо ви вирішили зайнятися покупкою, то все ж інформація не завадить. Отже, що ж необхідно дізнатися?

Душові кабіни - це незамінний аналог ванної кімнати, яким користуються багато жителів нашої країни. А все через те, що більшість громадян володіють малогабаритними квартирами. Тому й ванні кімнати не можуть похвалитися великим простором. Однак кабінками для душа цікавляться не тільки володарі квартир малих розмірів. А все завдяки їхнім численним властивостям.

Перше позитивна якість, як було сказано раніше, полягає в тому, що кабіни сприяють значній економії місця. Адже існують кілька видів, наприклад, кутові, які можна встановити в будь-якому кутку вашої ванної кімнати. Також кожен покупець може підібрати кабіну на свій смак і колір, так як вони відрізняються ще й за формою.

Крім того, душові кабіни мають безліч корисних функцій. Найпопулярнішою, на сьогоднішній день, є функція гідромасажу. Гідромасаж - це потужні струмені води, які несуть в собі тільки позитивні властивості. Крім цього, в залежності від ціни на душові кабіни, існують різні функції гідромасажу, наприклад, масаж спини або масаж стоп. Тим людям, які звикли до розкоші та вишуканості, хочеться порадити кабіну з декоративним підсвічуванням.

Отже, вирішили придбати душову кабіну? У такому випадку вам не обійтися без даного сайту-агрегатора. Де можна знайти повний список всіх магазинів, які займаються продажем душових кабін? Зрозуміло, це можна зробити в лічені секунди на даному ресурсі. Де можна купити душові кабіни відразу, а не шукати цілу годину в очікуванні знайти гідну компанію? Тільки на цьому сайті. До того ж саме тут можна порівняти всі ціни на кабіни в різних магазинах. Така функція, безсумнівно, зручна, оскільки можна відразу побачити пропозиції, які будуть по кишені.

Atlantis AKL-50P

0 голосів
Середня ціна: 6 902 грн.

закрытая кабина, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 90x215x90 см

Keramac 100 (8120 Сатин)

0 голосів
Середня ціна: 2 487 грн.

Душевая кабина в форме четверть круга размером 100х100х194 см, с мелким поддоном, 2 раздвижные двери, цвет профиля сатин, стекло каленое матовое

Atlantis AKL-60P

0 голосів
Середня ціна: 8 960 грн.

закрытая кабина, угловая, полностенная конструкция, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 90x210x90 см

RAVAK Supernova PSS-80 белый/pearl (полистирол) 9404010011

0 голосів
Середня ціна: 3 120 грн.

Акции для данного товара: Бесплатная доставка товара по всей Украине.Размеры: 800x1850 мм. Производитель: Ravak. Страна: Чехия. Тип душевых кабин: боковые стенки. Тип установки душевой кабины: угловая. Тип двери/шторки: распашная (поворотная). Конструкция: профильная. Тип поддона для душевых...

Atlantis AKL-120P R

0 голосів
Середня ціна: 7 980 грн.

закрытая кабина правосторонняя, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 80x215x120 см

Atlantis AKL-100P

0 голосів
Середня ціна: 8 213 грн.

закрытая кабина, двери раздвижные, материал стенок: стекло, габариты (ШхВхД): 100x220x100 см

VERONIS KV-3-80

0 голосів
Середня ціна: 8 026 грн.

открытая кабина, двери раздвижные, габариты (ШхВхД): 80x195x80 см

RAVAK Supernova SRV2-80 S (14V4010211)

0 голосів
Середня ціна: 4 712 грн.

Часть квадратной или прямоугольной душевой кабины шириной 80 см с раздвижной дверью, цвет профиля белый, витраж из полистирола Pearl

Atlantis S-90

0 голосів
Середня ціна: 7 700 грн.

закрытая кабина, двери раздвижные, габариты (ШхВхД): 90x215x90 см

VERONIS KV-3-90

0 голосів
Середня ціна: 8 260 грн.

открытая кабина, двери раздвижные, габариты (ШхВхД): 90x195x90 см