• Регіон не определён
   
   
  close
  Визначено за IP-адресою
   
   
   
 • Мова Українська
   
   
  Українська
   
   
   
 • Ціни в укр. гривнях
   
   
  в укр. гривнях
   
   
   
 • Інтернет-магазини
 • Акції

Пневматичні пістолети

Чим пневматичні пістолети відрізняються від звичайних? Які бувають види цієї зброї? І як же, нарешті, вибрати і зробити його покупку? Всі ці питання розглядаються в даній статті.

Пневматичний пістолет - це один з видів стрілецької зброї, яку, перш ніж використовувати, необхідно заправити газом. А все тому, що тільки під тиском газу відбувається виліт заряду. Такий вид зброї дозволено використовувати, наприклад, охоронцям магазину. Однак на сьогоднішній день можна все частіше зустріти людину, який вирішила купити пневматичний пістолет для розваг.

Всі пневматичні пістолети відносяться до якого-небудь класу.
До першого класу відноситься пружинно-поршневий пістолет. Його робота здійснюється завдяки дії пружини і поршня. Такий вид пістолетів не може похвалитися особливою потужністю, але при цьому вони значно прості й зручні у використанні.
До другого класу відносяться мультикомпресійні пістолети. Вони працюють за рахунок того, що насос направляє повітря в компресор.
Пневматичні пістолети з попередньою накачуванням відносяться до третього класу. З усіх видів даної зброї цей клас вважається найнебезпечнішим, оскільки такі пістолети мають найбільший показник потужності, точності, а також вони дуже зручні для стрілянини.
Газовий пістолет відноситься до четвертого класу. Такий клас пневматичної зброї найпоширеніший. Адже вони можуть стріляти і кульками зі свинцю і маленькими кульками. Саме цей клас зброї може найбільш повно імітувати віддачу при пострілі. Багато людей вирішують купити пневматичний пістолет даного класу.

Якщо ви вирішили придбати такий вид зброї, то вам заздалегідь необхідно знати цілі покупки і ціни на пневматичні пістолети.
В якості цілей може бути представлено декілька причин. Найчастіше таку зброю купують для тренувань або ж для навчання молодих бійців, наприклад, в школах на уроках ОБЖ. Також ви можете придбати пістолет для себе, для самооборони і самозахисту. Повірте, на це необхідно звернути особливу увагу, так як для різних цілей повинна бути різна зброя.

Що стосується вартості, то ціни на пневматичні пістолети можна не тільки побачити, а й порівняти на нашому сайті. Отже, щоб не «заморочуватися» з покупкою, можна відразу і придбати необхідний товар у віртуальному магазині.

Де купити?
Exida.ua
1 120 грн.

Borner PM-X (Макаров)

0 голосів
Середня ціна: 1 120 грн.

Пистолет Borner PM-X (Макаров). 

Де купити?
Exida.ua
1 480 грн.

Borner PM49 (металл)

0 голосів
Середня ціна: 1 480 грн.

Пистолет Borner PM49 (металл). 

Де купити?
Exida.ua
1 468 грн.

Borner Power Win 304 (Colt)

0 голосів
Середня ціна: 1 468 грн.

Пистолет Borner Power Win 304 (Colt). 

Де купити?
Exida.ua
1 971 грн.

Borner W3000 (C-21)

0 голосів
Середня ціна: 1 971 грн.

Пистолет Borner W3000 (C-21). 

Де купити?
Exida.ua
1 121 грн.

Borner WC 401 (Colt Defender)

0 голосів
Середня ціна: 1 121 грн.

Пистолет Borner WC 401 (Colt Defender). 

Де купити?
Exida.ua
2 100 грн.

KWC P 08

0 голосів
Середня ціна: 2 100 грн.

Пневматический пистолет KWC P 08Выполненная из высококачественного металла и снабженная системой полной имитации отдачи пневматическая версия легендарного Парабеллума тайваньского производства.Пистолет стреляет 4,5 миллиметровыми шариками и является ярким представителем газобаллонной пневматики....

Де купити?
Exida.ua
1 294 грн.

Borner C 11

0 голосів
Середня ціна: 1 294 грн.

Пистолет Borner C-11. 

Де купити?
Exida.ua
1 623 грн.

Borner Sport 306 (C-31)

0 голосів
Середня ціна: 1 623 грн.

Пистолет Borner Sport 306 (C-31). 

Де купити?
Exida.ua
4 675 грн.

Пистолет ИжМех МР-654К коричневая рукоятка

0 голосів
Середня ціна: 4 675 грн.

Пистолет ИжМех МР-654К коричневая рукоятка. 

Де купити?
Exida.ua
2 125 грн.

Borner C 41

0 голосів
Середня ціна: 2 125 грн.

Пистолет Borner C-41.