• Регіон не определён
   
   
  close
  Визначено за IP-адресою
   
   
   
 • Мова Українська
   
   
  Українська
   
   
   
 • Ціни в укр. гривнях
   
   
  в укр. гривнях
   
   
   
 • Інтернет-магазини
 • Акції

Пневматичні пістолети

Чим пневматичні пістолети відрізняються від звичайних? Які бувають види цієї зброї? І як же, нарешті, вибрати і зробити його покупку? Всі ці питання розглядаються в даній статті.

Пневматичний пістолет - це один з видів стрілецької зброї, яку, перш ніж використовувати, необхідно заправити газом. А все тому, що тільки під тиском газу відбувається виліт заряду. Такий вид зброї дозволено використовувати, наприклад, охоронцям магазину. Однак на сьогоднішній день можна все частіше зустріти людину, який вирішила купити пневматичний пістолет для розваг.

Всі пневматичні пістолети відносяться до якого-небудь класу.
До першого класу відноситься пружинно-поршневий пістолет. Його робота здійснюється завдяки дії пружини і поршня. Такий вид пістолетів не може похвалитися особливою потужністю, але при цьому вони значно прості й зручні у використанні.
До другого класу відносяться мультикомпресійні пістолети. Вони працюють за рахунок того, що насос направляє повітря в компресор.
Пневматичні пістолети з попередньою накачуванням відносяться до третього класу. З усіх видів даної зброї цей клас вважається найнебезпечнішим, оскільки такі пістолети мають найбільший показник потужності, точності, а також вони дуже зручні для стрілянини.
Газовий пістолет відноситься до четвертого класу. Такий клас пневматичної зброї найпоширеніший. Адже вони можуть стріляти і кульками зі свинцю і маленькими кульками. Саме цей клас зброї може найбільш повно імітувати віддачу при пострілі. Багато людей вирішують купити пневматичний пістолет даного класу.

Якщо ви вирішили придбати такий вид зброї, то вам заздалегідь необхідно знати цілі покупки і ціни на пневматичні пістолети.
В якості цілей може бути представлено декілька причин. Найчастіше таку зброю купують для тренувань або ж для навчання молодих бійців, наприклад, в школах на уроках ОБЖ. Також ви можете придбати пістолет для себе, для самооборони і самозахисту. Повірте, на це необхідно звернути особливу увагу, так як для різних цілей повинна бути різна зброя.

Що стосується вартості, то ціни на пневматичні пістолети можна не тільки побачити, а й порівняти на нашому сайті. Отже, щоб не «заморочуватися» з покупкою, можна відразу і придбати необхідний товар у віртуальному магазині.

Де купити?

Chasovyk.com.ua
1 899 грн.

Umarex Makarov

0 голосів
Середня ціна: 1 899 грн.

Де купити?

Chasovyk.com.ua
1 220 грн.

Borner PM-X

0 голосів
Середня ціна: 1 220 грн.

Пистолет Borner PM-X неплохая недорогая копия пистолета Макарова. Сделан из ударопрочного пластика. Кроме того эта модель производится не в Тайване, а в США. Начальная скорость полета ширика 120 м/с. Гладкий ствол пистолета имеет калибр 4,5 мм и предназначен для использования металлических...

Де купити?

Chasovyk.com.ua
1 265 грн.

KWC KM-44

0 голосів
Середня ціна: 1 265 грн.

KWC PM — недорогой газобаллонный пневматический пистолет, повторяющий классический пистолет Макарова. Начальная скорость полета шарика составляет 130 м/с, а вместимость магазина – 18 стальных шариков. Баллон CO2 фиксируется в магазине. Пистолет выполнен из металла, затвор неподвижен. Стрельба...

Де купити?

Exida.ua
3 101 грн.

mp 654K

0 голосів
Середня ціна: 3 101 грн.

Пневматический пистолет MP 654KПневматический пистолет Иж MP-654K на сегодня является самой востребованной и популярной на славянских просторах пневматической копией легендарного пистолета Макарова (знаменитого ПММ, СССР). По-настоящему активный и постоянный спрос на эту модель объясняется тем,...

Де купити?

Chasovyk.com.ua
1 199 грн.

Crosman C11

0 голосів
Середня ціна: 1 199 грн.

Де купити?

Chasovyk.com.ua
1 695 грн.

Crosman C-TT

1 голос
Середня ціна: 1 695 грн.

Де купити?

Chasovyk.com.ua
995 грн.

Borner WC401

0 голосів
Середня ціна: 995 грн.

Пистолет BORNER WC 401 – модель пневматического оружия, которое отлично подойдет для развлечения и спортивной стрельбы. Пистолет выполнен из пластика, поэтому он имеет незначительный вес в 350 гр. Благодаря этому вы сможете длительное время держать оружие в руке, стрелять и не чувствовать...

Де купити?

Chasovyk.com.ua
1 380 грн.

Central Borner Power win 304 (Colt 1911)

0 голосів
Середня ціна: 1 380 грн.

Де купити?

Chasovyk.com.ua
1 099 грн.

XTSG XT-S3

0 голосів
Середня ціна: 1 099 грн.

Де купити?

Exida.ua
2 100 грн.

KWC P 08

0 голосів
Середня ціна: 2 100 грн.

Пневматический пистолет KWC P 08Выполненная из высококачественного металла и снабженная системой полной имитации отдачи пневматическая версия легендарного Парабеллума тайваньского производства.Пистолет стреляет 4,5 миллиметровыми шариками и является ярким представителем газобаллонной пневматики....