PETLAS Velox Sport PT-741 (205/45R16 87W)
летняя шина, диаметр 16", нешипованная, для легковой, расчитана на максимальную скорость W (270 км/ч)
Де купити ?
Товар відсутній у продажу в магазинах системи.
Для того щоб дізнатися про появу товару у продажу, необхідно зареєструватися або увійти.
Характеристики
Описание | |
| Грузоподъемность | 87 (545 кг) |
| Шипы | нешипованная |
| Сезонность | Летняя |
| Ширина профиля | 205 мм |
| Диаметр | 16" |
| Максимальная скорость | W (270 км/ч) |
| Тип транспорта | легковой |
| Серия | Velox Sport |
| Конструкция шины | радиальная |
| Высота профиля | 45% |
