Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
Наразі підтримку проекту Метамаркет призупинено. Просимо вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
На данный момент поддержка проекта Метамаркет приостановлена. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
 • Регіон Львів
   
   
  close
  Визначено за IP-адресою
   
   
   
 • Мова Українська
   
   
  Українська
   
   
   
 • Ціни в укр. гривнях
   
   
  в укр. гривнях
   
   
   
 • Інтернет-магазини
 • Акції

Апарати високого тиску

Кожен з нас, вступаючи в самостійне життя, про щось мріє. Хтось про успішну кар'єру, політ у космос або зустрічі з інопланетянами. Але у більшості людей бажання більш приземлені: покупка машини, дачі, гаража... От тільки з придбанням таких бажаних речей виникають все нові і нові проблеми: бруд і затхлість, виявляється, потрібно прибирати. Тоді фахівці рекомендують використовувати апарати високого тиску. Але як вибрати оптимальний варіант при цьому не переплативши купу грошей?

Вперше зустрічаючись з даними приладами, мало хто знає, що ж це насправді таке - апарат високого тиску. Насправді, все куди більш прозоро, ніж може здатися на перший погляд і за громіздкою назвою ховається всього лише потужна портативна мийка, яку використовують з метою відмити стійкі забруднення на автомобілі, в гаражі або на дачній ділянці.

Купити апарат високого тиску на сьогоднішній день можна в абсолютно будь-якому магазині побутової техніки. Але кращим варіантом залишається покупка в спеціалізованих або іменитих магазинах, які готові постояти не тільки за співвідношення ціна-якість, а й за справжність свого товару. Ціни на апарати високого тиску можуть виставити самі різні. Найчастіше упор робиться на потужність, практичність і безпека приладу. Хоча, звичайно, не останнє місце займає і виробник. Найбільшою перевагою очищувачів такого типу є те, що вони можуть відмити практично всі поверхні, навіть такі, які, здавалося б, не відмити навіть під страхом смерті. Крім того, вони неймовірно зручні хоча б тому, що існують надзвичайно маленькі, компактні моделі, які з легкістю можна зберігати вдома в коморі або перевозити разом з собою в машині. Якщо говорити про точки продажів, то ціни на апарати високого тиску будуть значно нижче на вітчизняних інтернет-порталах, ніж у звичайних міських маркетах.

Будучи досить громіздким і важким, очисний прилад доставляє покупцям безліч проблем, насамперед, пов'язаних з покупкою. Купити апарат високого тиску буде значно легше, скориставшись інформаційним порталом МетаМаркет. До ваших послуг зручний каталог, таблиця порівняння цін серед популярних інтернет-магазинів, можливість почитати характеристики та відгуки клієнтів, а також різноманітні фотографії бажаного приладу. Це не тільки швидко, але й практично: сидячи на дивані, загорнувшись у теплий плед, ваші пошуки будуть просуватися набагато продуктивніше, ніж спроби дістатися з одного магазину до іншого крізь заметіль і величезні купи снігу. Побережіть своє здоров'я, а все інше ми спробуємо зробити за вас.

Bosch GHP 6-14

0 голосов
Середня ціна: 21 935 грн.

профессиональная, макс. давление до 150 бар, производительность 650 л/час, вес 25.6 кг

Bosch GHP 5-13 C Professional

0 голосов
Середня ціна: 12 625 грн.

бытовая, макс. давление до 130 бар, производительность 500 л/час, возможность использования шампуня, вес 16.5 кг

Bosch GHP 8-15 XD

0 голосов
Середня ціна: 32 580 грн.

профессиональная, макс. давление до 160 бар, производительность 800 л/час, вес 40.6 кг

Karcher K5

0 голосов
Середня ціна: 8 559 грн.

бытовая, макс. давление до 145 бар, производительность 500 л/час, возможность использования шампуня, вес 13.3 кг

Makita HW 112

0 голосов
Середня ціна: 7 043 грн.

бытовая, макс. давление до 120 бар, производительность 370 л/час, возможность использования шампуня

Makita HW 132

0 голосов
Середня ціна: 9 679 грн.

бытовая, макс. давление до 140 бар, производительность 420 л/час, возможность использования шампуня

Makita HW102

0 голосов
Середня ціна: 2 896 грн.

бытовая, макс. давление до 100 бар, производительность 360 л/час, возможность использования шампуня, вес 4.4 кг

Энергомаш МВ-92202

0 голосов
Середня ціна: 2 676 грн.

Минимойка высокого давления Энергомаш МВ-92202 имеет относительно небольшие размеры 325х295х550 см и легкий вес 5.48 кг, что значительно облегчает ее передвижение и транспортировку. Электродвигатель синхронного типа, мощностью 2 кВт, дает хорошую производительность 420 л/час и давление 13 МПа....

GRUNHELM GR-1500 Yw

0 голосов
Середня ціна: 2 553 грн.

Мини мойка Grunhelm GR-1500 YW Мойка высокого давления Grunhelm GR-1500 YW - представитель новой линейки улучшенных моделей для идеально чистого автомобиля. В своем модельном ряду характеризуется наименьшей мощностью. Среди усовершенствований важно отметить высококачественную сборку и...

Bosch EasyAquatak 120

0 голосов
Середня ціна: 3 300 грн.

Мойка высокого давления Bosch EasyAquatak 120 - (1,5 кВт) с максимальным давлением 120 бар, производительностью 350 л/ч, с возможностью подачи холодной или теплой (до +40 градусов) воды из-под крана и из открытой емкости. Для мойки разных поверхностей и предметов под открытым небом. Autostop.