Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
Наразі підтримку проекту Метамаркет призупинено. Просимо вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
На данный момент поддержка проекта Метамаркет приостановлена. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
 • Регіон Львів
   
   
  close
  Визначено за IP-адресою
   
   
   
 • Мова Українська
   
   
  Українська
   
   
   
 • Ціни в укр. гривнях
   
   
  в укр. гривнях
   
   
   
 • Інтернет-магазини
 • Акції

Дитячі автокрісла

Згідно оновленої версії правил дорожнього руху, в якій з'явився пункт про обов'язкову наявність автомобільного крісла для дітей молодше дванадцяти років і нижче 145 см., відповідальні батьки поспішають купити найкращий, зручний і найголовніше безпечний засіб перевезення дитини. При аварії найчастіше страждають діти, адже не пристебнуті ременями безпеки, вони стають жертвою батьківської безпечності. Але не всі мами і тата піддають своїх дорогоцінних дітей небезпеці. Наприклад, коли мама за кермом, і крім неї та малюка нікого в автомобілі немає, то для її ж заспокоєння і заради безпеки крихітки буде правильніше посадити його в крісло і не відволікаючись спокійно стежити за дорогою.

Дитячі автомобільні крісла розрізняються кріпленням, а також по віковій і ваговій категорії. Згідно з цим вони поділяються на групи. Група 0+, або переноска, створена для новонароджених і крихт до року, вага не може перевищувати тринадцяти кілограм. Група 1 призначена для малюків від одного року до чотирьох років, вага в цій категорії від дев'яти до вісімнадцяти кілограм. Група 2 розрахована на діток від трьох до семи років, вагою від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти кілограм. Група 3, або бустер, для дітей від шести до дванадцяти років, вагою від двадцяти двох до тридцяти шести кілограм. Але найчастіше батьки купляють автокрісло-трансформер. Воно підходить для малюків різного віку і ваги, тобто є універсальним, що дозволяє заощадити фінанси і час, необхідний на пошуки і купівлю-продаж наступної групи. Автокрісла групи 1 встановлюються спиною вперед. Для більш старших дітей крісло ставлять по ходу руху машини. Крісло кріпиться внутрішніми і зовнішніми ременями. У комплект деяких моделей входить тент від сонця. Всі крісла сертифіковані і пройшли тестування. Також вони мають різний рівень нахилу для положення тіла і можливість регулювання спинки в полугорізонтальное положення, що зробить сон дитини комфортним.

На нашому сайті ви можете підібрати і купити дитяче автокрісло відомих торгових марок, забезпечивши тим самим безпеку і комфорт малюкові під час їзди на машині. Ознайомтеся з широким асортиментом товару і виберіть саме надійне крісло вашому щасливчику. Поряд з кожною моделлю знаходиться фотографія з докладним описом і технічними характеристиками даного виду товару. Прочитайте відгуки покупців і не забудьте залишити свої. Також у нас ви можете порівняти ціни на дитячі автокрісла різних інтернет-магазинів.

Ничего не найдено