• Регион не определён
   
   
  close
  Определено по IP-адресу
   
   
   
 • Язык Русский
   
   
  Русский
   
   
   
 • Цены в укр. гривнях
   
   
  в укр. гривнях
   
   
   
 • Интернет-магазины
 • Акции

История Піраміда

Піраміда Владимир Павлив. У пошуках Галичини

0 голосов
Средняя цена: 67 грн.

От издателя:Нова книжка Володимира Павліва укладена з публіцистичних та есеїстичних творів, друкованих у різних виданнях України, Росії та Польщі за період 2001—2012 р, а також написаних спеціально для неї. ISBN: 978-966-441-288-6. Издательство: Піраміда. Автор: Владимир Павлив.

Піраміда Агнешка Матусяк. Химерний Яцків: Модерністський дискурс у прозі Михайла Яцкова

0 голосов
Средняя цена: 78 грн.

От издателя:Аґнєшка Матусяк — літературознавець, професор Вроцлавського університету, завідувачка Відділу україністики в Інституті слов’янської філології Вроцлавського університету (Польща). ISBN: 978-966-441-208-4. Издательство: Піраміда. Автор: Агнешка Матусяк.

Піраміда Анна-Лена Лаурен. У них щось негаразд з головою, у тих росіян...

0 голосов
Средняя цена: 68 грн.

От издателя:Анна-Лєна Лаурен вважає, що в назві книги нема нічого образливого. Це можна порівняти з французьким висловом «Ils sont fous» («Вони божевільні»), але в хорошому значенні. ISBN: 978-966-441-247-3. Издательство: Піраміда. Автор: Анна-Лена Лаурен.

Піраміда Богдан Рубчак. Міти метаморфоз, або Пошуки доброго світу

0 голосов
Средняя цена: 122 грн.

От издателя:У книзі есеїв одного із найінтелектуальніших представників Нью-Йоркської групи - відомого поета і науковця Богдана Рубчака "Міти метаморфоз, або Пошуки доброго світу" вперше в Україні представлено надзвичайно яскравий і вагомий його здобуток в царині літературознавства. ISBN:...

Піраміда Тарас Каляндрук. Дорогичинська битва 1238 року. Таємниці однієї перемоги

0 голосов
Средняя цена: 105 грн.

"На сьогодні в Україні надзвичайно бракує книг з мілітарної історії, особливо щодо дослідження наших перемог. Одна з найбільш ігнорованих в українській історіографії перемога під Дорогичином невипадково стала об єктом уваги автора, адже саме вона змінила вектор нашої історії. ISBN:...

Піраміда Святослав Пахолкив. Українська інтелігенція у Габсбурзькій Галичині. Освічена верства й емансипація нації

0 голосов
Средняя цена: 130 грн.

Книга описує формування української освіченої верстви в Галичині. Історичною передумовою процесу соціальної та культурної емансипації стали Терезіансько-Йосифінські реформи. ISBN: 978-966-441-332-6. Издательство: Піраміда. Автор: Святослав Пахолкив.

Піраміда Відлуння золотого віку. Антологія пізньої латинської поезії

0 голосов
Средняя цена: 97 грн.

От издателя: «Відлуння золотого віку» - перша в українській перекладній літературі антологія пізньої латинської поезії. Духовний простір збірки охоплює майже тисячоліття: від «срібного віку» (Cенека, Петроній, Марціал) і пізньолатинської доби (Авсоній, Клавдіан, Рутілій Намаціан та ін. ISBN:...

Піраміда Історія України: посібник для 10-11 класів

0 голосов
Средняя цена: 72 грн.

От издателя:Пропонований увазі читача посібник покликаний принаймні частково заповнити пробіли, які виникли у нових шкільних підручниках. ISBN: 978-966-441-277-0. Издательство: Піраміда.

Піраміда Богдан Бойчук. Навіщо про це говорю. Вибрані статті. Театр. Балет. Література

0 голосов
Средняя цена: 138 грн.

До нової книги відомого поета Нью-Йоркської групи Богдана Бойчука увійшли його вибрані статті про театральне й літературне життя в Україні та світі. ISBN: 978-966-441-475-0. Издательство: Піраміда. Автор: Богдан Бойчук.

Піраміда Валентина Саенко. Українська література XX ст.: діапазон творчих голосів і мистецьких відкриттів

0 голосов
Средняя цена: 224 грн.

Адресується студентам-філологам, аспірантам, літературознавцям широкого профілю і любителям українського Слова. ISBN: 978-966-441-443-9. Издательство: Піраміда. Автор: Валентина Саенко.