• Регион не определён
   
   
  close
  Определено по IP-адресу
   
   
   
 • Язык Русский
   
   
  Русский
   
   
   
 • Цены в укр. гривнях
   
   
  в укр. гривнях
   
   
   
 • Интернет-магазины
 • Акции

Приключенческая литература Зелений пес

Зелений пес Александр Есаулов. Таємниця великого сканера

0 голосов
Средняя цена: 15 грн.

От издателя:Комп ютерний світ знову потребує допомоги. На планеті Ц з явився Великий Сканер, потім гаплик, невідомий вірус, заражені. ISBN: 978-966-1515-15-3. Издательство: Зелений пес. Автор: Александр Есаулов.

Зелений пес Инга Пфлаумер. Серце гріє

0 голосов
Средняя цена: 27 грн.

От издателя:П’ять елементів світу. П’ять одвічних стихій. П’ять храмів магічної школи Ормрон. П’ятеро підлітків – членів однієї команди: позбавлена магії дівчина, напівдемон, юний геній, ледар та дівча, не відзначене жодним особливим талантом, – дівча, котрому доведеться стати єднальною ланкою...

Зелений пес Александр Бригинец,Анатолий Птицын. Принцеса Анжеліка. Нові історії

0 голосов
Средняя цена: 26 грн.

От издателя:Хто знає, як виглядає казка? А Юрчик та Іннуся знають, бо вони товаришують із принцесою Анжелікою. Одного разу принцеса об’явилася у їхній квартирі і заявила, що вона – їхня тітонька. ISBN: 978-966-1515-52-8. Издательство: Зелений пес. Автор: Александр Бригинец,Анатолий Птицын.

Зелений пес Лия Шмидт. Свої, чужі, інші

0 голосов
Средняя цена: 27 грн.

От издателя:Хорошо иметь мудрых родителей, хороший дом, учиться в школе, мечтать об университете и знать, что все в твоей жизни будет правильно… А если единственное, что тебе остается, это «принеси, отнеси, убирайся вон». ISBN: 978-966-2938-85-2. Издательство: Зелений пес. Автор: Лия Шмидт.

Зелений пес Светлана Коба. Хутір - 5

0 голосов
Средняя цена: 46 грн.

Семикласник Андрій разом з іншими підлітками зі своєї школи вирушає в табір історичної пам яті, в якому діти повинні прожити тиждень так, як жили їхні далекі прадіди на українському хуторі в середині ХХ століття. ISBN: 978-966-279-036-8. Издательство: Зелений пес. Автор: Светлана Коба.

Зелений пес Нина Найдич. Казки та історії для дорослих, які були дітьми

0 голосов
Средняя цена: 170 грн.

Книжка "Казки та історії для дорослих, які були дітьми" - розповідь про життя у всіх його виявах, це сум і сльози повоєнного дитинства, радощі й захоплення простими речами, про які нині сучасне покоління навіть не знає. ISBN: 978-966-279-055-9. Издательство: Зелений пес. Автор: Нина Найдич.