• Регион не определён
   
   
  close
  Определено по IP-адресу
   
   
   
 • Язык Русский
   
   
  Русский
   
   
   
 • Цены в укр. гривнях
   
   
  в укр. гривнях
   
   
   
 • Интернет-магазины
 • Акции

Познавательная литература для детей Видавництво Старого Лева

Видавництво Старого Лева Бодо Шефер. Кіра й таємниця бублика

0 голосов
Средняя цена: 90 грн.

Может ли сказка научить ребенка бережливо относиться к деньгам, которые у него есть? Может ли сказка научить распоряжаться деньгами с пользой? Безусловно да, если автор этой книги - знаменитый финансовый консультант Бодо Шефер. ISBN: 978-966-2909-45-6. Издательство: Видавництво Старого Лева. ...

Видавництво Старого Лева Джоанна Басфорд. Зачарований ліс

0 голосов
Средняя цена: 120 грн.

Чи зможете ви розгадати таємницю Зачарованого лісу? У цій книзі розрісся чорно-білий ліс, сповнений дивовижних істот, які тільки й чекають, щоб їх знайшли і розмалювали. ISBN: 978-617-679-115-7. Издательство: Видавництво Старого Лева. Автор: Джоанна Басфорд.

Видавництво Старого Лева Оксана Думанская,Галина Терещук. Шептицький від А до Я

0 голосов
Средняя цена: 180 грн.

Шептицький від А до Я своєрідна абетка, яка відкриває читачам головні віхи життя великого митрополита, оповідає про його рід, формування його як людини і духовного наставника сучасників. ISBN: 978-617-679-177-5. Издательство: Видавництво Старого Лева. Автор: Оксана Думанская,Галина Терещук.

Видавництво Старого Лева Джоанна Басфорд. Загублений Океан

0 голосов
Средняя цена: 120 грн.

У Загубленому океані Джоанна Басфорд пропонує зануритись у чарівний світ під водою. Деталізовані графічні ілюстрації, які потрібно завершити, розмалювати і оздобити, - це зграйки екзотичних риб, кумедних восьминогів, делікатні морські коники, а також коралові рифи та уламки кораблів, обліплені...

Видавництво Старого Лева Скоромовки

0 голосов
Средняя цена: 40 грн.

Яскраві герої цієї картонки зі скоромовками – кит і кіт, жвавий жук, бобер з бобренятам та інші допоможуть малятам впоратися із нелегким завданням – натренувати свою вимову, «рикаючи» і «дзижчачи». ISBN: 978-617-679-139-3. Издательство: Видавництво Старого Лева.

Видавництво Старого Лева Пташині скоромовки

0 голосов
Средняя цена: 40 грн.

Книжечка скоромовок допоможе наймолодшим читачам у вимові складних слів і буквосполучень. А, крім цього, діти навчаться розрізняти різних пташок, яких з ноткою гумору зобразила художниця Марися Рудська. ISBN: 978-617-679-196-6. Издательство: Видавництво Старого Лева.

Видавництво Старого Лева Любовь Шостак. Загадки

0 голосов
Средняя цена: 40 грн.

Зазвичай малюки люблять відгадувати загадки. Це тренує розум і виробляє спостережливість. У віршованих «Загадках» Любові Шостак відгадка у римі та теплих ілюстраціях Наталії Анініної. ISBN: 978-617-679-318-2. Издательство: Видавництво Старого Лева. Автор: Любовь Шостак.

Видавництво Старого Лева Люси Хокинг,Стивен Хокинг. Джордж і скарби космосу

0 голосов
Средняя цена: 150 грн.

Чому Земля така особлива, що саме на ній зародилося життя? Чи пощастить нам колись познайомитися з прибульцями? Що цікавого знайшли марсоходи на червоній планеті? Які зоряні системи називають потрійними? Відповіді на ці та багато інших питань шукають невгамовні і допитливі дітлахи, мандруючи...

Видавництво Старого Лева Богдан Тихолоз,Наталья Тихолоз. Іван Франко від А до Я

0 голосов
Средняя цена: 180 грн.

Франко від А до Я абетка-енциклопедія про Івана Франка. Ми звикли називати його українським Каменярем, Вічним революціонером, енциклопедистом та генієм через неймовірну жагу до знань і працелюбство. ISBN: 978-617-679-302-1. Издательство: Видавництво Старого Лева. Автор: Богдан...

Видавництво Старого Лева Оксана Лущевская. Пава з павенятами

0 голосов
Средняя цена: 40 грн.

«Пава з павенятами» Оксани Лущевської – це вірш-гра. Разом з батьками дітки не тільки прочитають про сімейку пав, але й, бавлячись, вчитимуться відрізняти, де права і де ліва рука. ISBN: 978-617-679-195-9. Издательство: Видавництво Старого Лева. Автор: Оксана Лущевская.