• Регион не определён
   
   
  close
  Определено по IP-адресу
   
   
   
 • Язык Русский
   
   
  Русский
   
   
   
 • Цены в укр. гривнях
   
   
  в укр. гривнях
   
   
   
 • Интернет-магазины
 • Акции

Классика детской литературы Теза

Теза Константин Матвиенко. Добрий шлях

0 голосов
Средняя цена: 59 грн.

От издателя:Аскольдові зі старими та новими друзями знову випадає боронити Землю від навів, які вже заходилися здійснювати план її поневолення. ISBN: 978-966-421-083-3. Издательство: Теза. Автор: Константин Матвиенко.

Теза Юлия Галанина. Пригоди кухарчука Бублика

0 голосов
Средняя цена: 101 грн.

От издателя:Кухарчук Бублик пакує свою дорожню скриньку. Ще б пак, на нього чекає подорож, яка випадає раз на десятки років, — подорож на турнір із кулінарного мистецтва до Архіпелагу Какао! А ще на нього чекають нові знайомі — пацюки Сільничка і Скупар, набряклий язик, погоня Золотих Сережок,...

Теза Марина Павленко. Русалонька із 7-в проти Русалоньки з Білокрилівського лісу

0 голосов
Средняя цена: 121 грн.

От издателя:І знову?— суперниця! Весь клас ахнув! Струнка й тоненька, мов очеретинка. Очі?— два бездонні озерця. Коси?— до колін, як у ляльки Барбі з вітрини найдорожчого магазину… Милувалися нею всі: школярі, вчителі, технічки. ISBN: 978-966-421-135-9. Издательство: Теза. Автор: Марина Павленко.

Теза Корнелия Функе. Чорнильна смерть

0 голосов
Средняя цена: 172 грн.

От издателя:У першому романі Корнелії Функе Мо і Меґі Фоль-харти з ясовують, що їх наділено надзвичайним умінням вичитувати героїв зі сторінок книжки «Чорнильне серце» у наш світ. ISBN: 978-966-421-067-3. Издательство: Теза. Автор: Корнелия Функе.

Теза Мария Павленко. Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських

0 голосов
Средняя цена: 90 грн.

От издателя:Гадаєш, казки — то тільки дитячі баєчки і чудес на світі не буває? Але якщо над красенем однокласником висить родове прокляття, якщо тебе домучили нічні жахіття сусідської квартири, якщо тітоньку треба рятувати від її ж власного весілля, а старовинна шафа перетворюється на машину...