• Регіон не определён
   
   
  close
  Визначено за IP-адресою
   
   
   
 • Мова Українська
   
   
  Українська
   
   
   
 • Ціни в укр. гривнях
   
   
  в укр. гривнях
   
   
   
 • Інтернет-магазини
 • Акції

Обручі

Тонка талія - мрія кожної дівчини. Деякі люди кілька разів в тиждень, а то і щодня, відвідують фітнес-клуби і спортивні зали. Але що ж робити, якщо часу на їх відвідування просто немає? Відповідь одна - займатися удома. Можна купити тренажери і влаштувати домашній спортивний куточок. Це звичайно відмінна ідея, але де ж знайти місце для нього в малогабаритній квартирі. Рішення просте - придбати обруч для талії, який не займатиме багато місця і завжди буде під рукою для регулярного, щоденного зайняття. Та і з питанням осиної талії та зміцнення м'язів живота він впорається краще за усіх.

Існує величезний вибір цього виду спортивних товарів. Найпростішим є звичайний обруч "з дитинства" - металевий, алюмінієвий або пластмасовий. Із-за своєї внутрішньої порожнечі він не важкий і його легко крутити. Комусь може це не сподобатися, тоді є інший варіант - обруч, заповнений усередині спеціальним наповнювачем, він важчий, що дозволить набагато швидше впоратися із зайвими сантиметрами на талії. Є обручі з масажним ефектом, на внутрішній частині у них знаходяться спеціальні кульки. При роботі з таким видом цього спортивного снаряда покращиться кровообіг, підтягнеться прес, швидше спалюватимуться калорії і відповідно схуднути буде дуже легко. Якщо у вас зовсім немає місця для зберігання цілого круга, то складаний обруч - якраз те, що вам потрібно. Він складається з двох, чотирьох або шести частин, які легко збираються і розбираються. Також можна купити обручі з лічильником кілокалорій. На своїй зовнішній стороні вони мають датчик, по ньому ви легко підрахуєте витрачені кілокалорії під час зайняття.

Тут ви завжди можете купити обруч для талії. Порівняти плюси і мінуси кожної моделі, проглянути фотографії з описом вибраного товару. Не забудьте підібрати і купити аксесуари для обруча (насадки, масажні кульки, обважнювачі і багато що інше). Відгуки щасливих володарів цього виду спортивного товару допоможуть вибрати ефективну і якісну модель. Вибирайте і купуйте обруч для талії у нас прямо зараз і ви ніколи не пошкодуєте про це.

Також тут ви можете порівняти ціни на обручі для талії у багатьох інтернет-магазинах, адже немає чого витрачати свій дорогоцінний час на пошуки, якщо по вашому запиту ми надамо вам прайс-агрегатор, який допоможе купити обруч для талії швидко і без проблем. І ви завжди будете задоволені, працюючи з нами.

Обруч гимнастический A-843

0 голосів
Середня ціна: 259 грн.

Складной гимнастический обруч Torneo - современный, популярный и эффективный аксессуар для снижения веса Регулярные тренировки с использованием гимнастического обруча помогут укрепить мышцы, избавиться от лишнего веса и сделать Ваше тело стройным и красивым. Для компактного хранения обруч легко...

Onhillsport 900 мм 2 кг

0 голосів
Середня ціна: 417 грн.

Диаметр: 900 мм. Вес: 2 кг. Сечение: 6 см. Особенности: Увеличенный вес обруча, создающий силу инерции. Большая площадь соприкосновения тела с обручем. Дополнительный массаж тканей. Возможность заниматься 5-10 минут с ощутимым эффектом.

Torneo A-101M

0 голосів
Середня ціна: 699 грн.

Стройная фигура – проверенным способом. Уникальный домашний тренажер для всех, кто желает похудеть и обрести великолепную талию и стройную фигуру. Миллионы людей во всем мире вот уже 40 лет доверяют свое тело обручу. Специальные шарики внутри обруча обеспечивают эффективный массаж мышц...

Nika Sport Обруч гибкий для похудения Slim Go Hoop

0 голосів
Середня ціна: 269 грн.

Массажный гибкий обруч Slim Go Hoop - инструмент для обретения тонкой талии и стройной фигуры, а также эспандер для тренировки мышц ног, рук, груди и спины. Гибкий обруч можно использовать как утяжелитель для талии при беге и других занятиях фитнесом.

Обруч массажный Хула Хуп Magnetic 2 кг

0 голосів
Середня ціна: 645 грн.

Особенности Хула-Хуп: спортивный обруч, гимнастический, массажный, легкий, складывающийся, состоит из 8 частей, занимает мало места, оснащен встоенными 80 магнитами, эффектный тренажер для снижения веса. Материал: пластик. Двухцветный (желтый+черный). Категория веса: легкий.

SportKo OG-2

0 голосів
Середня ціна: 35 грн.

Массажные насадки для обруча во-первых, увеличивают массу обруча, изменяют его центровку. Это значительно усиливает давящее воздействие. Во-вторых, наличие на насадках комбинаций выступов, позволяет интенсивно воздействовать на массу биологически активных точек и рефлексогенных зон.